Willa Krokus

Zawody na Wielkiej Krokwi w Zakopanem

Zakopane posiada wiele powodów do dumy – jednym z nich jest niewątpliwie Wielka Krokiew, jedna z najnowocześniejszych i największych skoczni narciarskich w całej Polsce. Co roku odbywają się tutaj elitarne zawody z cyklu Grand Prix w skokach narciarskich, które przyciągają gości z całego świata i najlepszych zawodników, rywalizujących o kolejne punkty w klasyfikacji generalnej.
Jeśli chcesz wybrać się w tym roku na skoki do serca Tatry czy też w tym okresie po prostu przyjechać tutaj na wypoczynek musisz wiedzieć, że zakopane apartamenty i wszelkiego rodzaju noclegi będą zajęte po brzegi – impreza cieszy się bowiem tak ogromnym powodzeniem. Polacy, którzy najliczniej ściągają do Zakopanego na zawody gromadzą się przede wszystkim z powodu wspaniałej atmosfery, która panuje pod skocznią oraz osoby Adama Małysza, który już kolejny sezon z rzędu cały czas spisuje się bardzo dobrze.
Jeśli przyjeżdżasz do Zakopanego w lecie, czy też poza sezonem zimowym wtedy masz możliwość zwiedzenia skoczni, nawet dostania się na sam jej szczyt i zobaczenia okolicy z perspektywy skoczka narciarskiego. Jeśli będziesz mieć szczęście spotkasz polskich reprezentantów albo elitę skoków narciarskich w naszym kraju podczas treningów na igielicie, które odbywają się regularnie.
Wielka Krokiew oraz odbywające się na niej zawody z całą pewnością przyćmiewają inne zakopane imprezy . Warto tutaj przyjechać i przeżywać razem z innymi sportowe emocje na najwyższym poziomie.
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Willa Krokus
Zawody na Wielkiej Krokwi w Zakopanem